Juubelid on omamoodi tähtsündmused, kus on põhjust tagasivaatamiseks ja peo pidamiseks tuttavate/sõprade ringis. Õhtujuht ja mängujuht lükkab sinu peo käima. Vaata kodulehel pilte, videosid ja juubilaride tagasisidet.

Broneeri aeg juubelipeo läbiviimiseks!  heino.sinisalu@gmail.com

Vaata lisaks …

juubel-6060

Tere Heino ja Ene
Suured suured tänud teile mõlemile, pildid on väga lahedad ja peo juhtimine õnnestus teil ka suurepäraselt. Külalised jäid väga rahule ja mul oli tõsine tegu, et oma vanemad öösel kolmest tantsupõrandalt kodupoole suunata pidu oli nii tore ja lõbus, et kellaaeg lendas linnitiivul.

Veel kord suured tänud ja jõudu ning jaksu teile meie kõigi poolt!
Vilve perega

6.08.16.IMG_5114

Tere, Heino ja Ene. Tänud toreda õhtu eest. Peo järelkaja on väga positiivne, eriti kihvtid olid mängud – väga lõbusad! Üleüldse oli väga mõnus. Vaatasime eile õhtul pilte ka – suured, suured tänud Enele ilusate fotode eest 🙂
Kui kunagi veel peojuhti vaja, siis teame, kelle juurde pöörduda
Parimat!
Riismanid

6.08.16.IMG_5082

juubel karukoopas
Tere, armsad Heino ja Ene!
Suur, suur aitäh teile mõlemale!!! Kogu õhtu oli lihtsalt suurepärane ja ei kujuta ettegi, kui tühi ja kõle see pidu ilma teieta olnud oleks.

Kui te selle tagasiside oma kodulehele postitate, siis tahaksin kõikidele kõhklejatele öelda, et teid oma ürituse läbiviijateks kutsudes on nad rahul kõigega! SOOVITAN TINGIMATA!

Mina olin see, kes kahtles fotograafi vajalikkuses – Ilma Eneta oleks jäänud kõik need kaunid hetked ja ilusad soengud lihtsalt ühte udukogusse minu telefonis (üritasin ka ise muide mõned pildid klõpsida ja pidin need kahjuks kõik kustutama – piinlik oleks niisuguseid pilte lihtsalt jagada).

Kahtlejatele tahaksin veel öelda, et mängude, naljade ja kõige muu pärast ei ole tõesti mitte kellelgi piinlikkust vaja tunda!

Heino – Te olete tõesti oma ala professionaal, ilma kelleta ei ole ükski tõeliselt õnnestunud pidu võimalik! Suur kummardus teile mõlemale ja AITÄH veelkord minu juubelil osalemast!

Parimatega,
Moonika